Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/blacrea/public_html/mywww/blacreawp/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041
Strony www Płock - BLACREA - sklepy online i aplikacje internetowe
Polska: Płock, Warszawa,
Kraków, Wrocław, Gdańsk
+48 508-826-367
Anna
bok@blacrea.pl

Profesjonalne strony www,
sklepy online i aplikacje w Płocku?

SPRAWDŹ, DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BLACREA!


Wypromuj swój biznes online w Płocku! Już od 250 zł.

W dzisiejszym świecie klienci podejmują decyzje błyskawicznie, dlatego projektowanie stron internetowych opieramy o trzy proste zasady: przejrzystość, łatwość obsługi i – przede wszystkim – skuteczność. Poprzez tworzenie stron firmowych, sklepów online oraz aplikacji chcemy pomagać płockim firmom w osiąganiu sukcesu na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Dla nas zawsze będziesz partnerem, bo wierzymy w długofalową współpracę i wzajemne zaufanie.

Strony www (od 250 zł!)Sklepy online (od 1500 zł)Pozostałe usługi
  • U nas możesz nie płacić: za wykonanie strony internetowej (stronę internetową otrzymasz gratis! – oszczędzasz ~1600 zł)
  • To nie koniec. Nie zapłacisz również co roku za utrzymanie strony (za domenę i serwer – kolejne ~ 400 zł oszczędności)
  • To nadal nie wszystko: Płacąc za efekt nie ponosisz dodatkowych kosztów pozycjonowania, reklamy, obsługi, … (oszczędzasz kolejne ~ 2 tys. zł / m-c)
  • Co zyskujesz? Klientów odwiedzających Twoją stronę internetową, gotowych skorzystać z Twojej oferty!

*Oferta jest limitowana zatem nie zwlekaj!


100%
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
18
UZYSKANYCH CERTYFIKATÓW
206
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
73
PRZEPROWADZONE KONSULTACJE

POWIEDZIELI O NAS

Wiele firm z Płocka i regionu już nam zaufało. Oto wybrane opinie o naszej pracy. Mamy nadzieję, że zasłużymy także na pozytywną rekomendację od Ciebie!

Bezpłatna obsługa powdrożeniowa!


Tworzymy nową jakość obsługi. Skontaktuj się z nami i dowiedz się,
jak możesz bezpłatnie ulepszać swoją stronę/aplikację przez lata!
Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy twórcami rozwiązań internetowych i mobilnych dla małych i średnich firm. Tworzymy strony internetowe, sklepy, aplikacje, bazy danych, systemy CMS, CRM i ERP. Blacrea powstała z trwającej już ponad 10 lat pasji do programowania, którą łączymy z wiedzą z zakresu ekonomii i marketingu. Dzięki temu połączeniu współpracujące z nami firmy uzyskują doskonałe rezultaty w komunikacji z klientami w sieci, ciągle powiększając grono odbiorców swoich produktów i usług.

NAJNOWSZE PROJEKTY

Budujemy nie tylko nowe strony, sklepy i aplikacje internetowe.
Tworzymy nową jakość!Skorzystaj z naszego Poradnika

Wierzymy, że nasza firma może się rozwijać tylko wtedy, gdy rozwijają się nasi partnerzy. Dlatego z myślą o płockich biznesmenach stworzyliśmy bloga z poradami z zakresu marketingu internetowego i web designu – sprawdź nasze najnowsze wpisy:
Z kim Współpracowaliśmy