Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/blacrea/public_html/mywww/blacreawp/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041
Autorskie strony www, serwisy, portale internetowe, dla Ciebie - BLACREA
Polska: Płock, Warszawa,
Kraków, Wrocław, Gdańsk
+48 508-826-367
Anna
bok@blacrea.pl
AUTORSKIE STRONY WWW
Masz pomysł

na własny serwis internetowy?

Szukasz partnera, który dobrze zna się na programowaniu? Dla nas tworzenie nowych rozwiązań to ponad dziesięcioletnia pasja. Chętnie podejmiemy się współpracy w tworzeniu zupełnie nowych serwisów internetowych służąc swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno z zakresu programowania, jak i marketingu w sieci.
Własny portal społecznościowy

Najważniejszy jest pomysł. To od niego zaczyna się każdy sukces. Zaufaj nam, a my powiemy Ci jak go zrealizować. Wierzymy w naszych partnerów. Wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy można odnieść sukces. Odkryłeś niewykorzystaną dotychczas niszę? Znasz społeczność, która przeniesie się do sieci? Zapewnimy Ci pełne technologiczne wsparcie, zaprogramujemy potrzebne funkcjonalności, płynnie wdrożymy portal, a gdy ruszy zajmiemy się jego obsługą.


Serwis informacyjny, Blog

Internet sprawił, że na rynku mediów przestały rządzić wielkie międzynarodowe koncerny. Teraz składa się on z mnóstwa nisz, z których każda czeka na przedsiębiorczych i ambitnych twórców. Wystarczy tylko odrobina wysiłku i to właśnie do ciebie może popłynąć strumień pieniędzy za reklamę i prezentów od producentów. Jeśli więc chcesz stworzyć własny blog o modzie, gotowaniu, stylu życia, piłce nożnej, książkach lub jakiejkolwiek dziedzinie życia – zdaj się na nas. Przygotujemy profesjonalną witrynę, dzięki której wyróżnisz się wśród innych blogerów.

A jeśli będziesz chciał spróbować dużego wyzwania, pomożemy Ci stworzyć serwis informacyjny na każdy możliwy temat. Niezależnie czy będziesz chciał publikować lokalne wiadomości, czy branżowe porady ekspertów. Stworzymy stronę, którą użytkownicy będą odwiedzać chętnie i często.
Profesjonalny serwis internetowy

Chcesz agresywnie wejść na rynek mediów internetowych? Potrzebny Ci partner, który dostarczy potrzebne technologie i zapewni rzetelną obsługę. Partner, który Cię nie zawiedzie! Portale internetowe odnoszą sukces dzięki przyjaznym użytkownikowi funkcjonalnościom, odpowiedniej strukturze treści i dobrze zaprojektowanemu zapleczu. Do stworzenia profesjonalnego portalu czy serwisu potrzebne są doskonałe umiejętności programistyczne jak i wiedza z zakresu marketingu. I właśnie dlatego wierzymy, że dzięki naszemu dziesięcioletniemu doświadczeniu to właśnie my możemy Ci pomóc!


CO NAS WYRÓŻNIA?

Dziesięcioletnia miłość do programowania założycieli firmy pozwoliła nam stworzyć reguły, które mimo zmieniających się technologii pozwalają zawsze dostarczać naszym partnerom właściwe rozwiązania.Wierzymy w użyteczność

Przejrzystość, łatwość obsługi i użyteczność projektów jest dla nas najważniejsza.

Poszukujemy trendów

Spośród tysięcy możliwych rozwiązań wybieramy dla naszych klientów tylko te, które będą skuteczne.

Chcemy być partnerami doskonałymi

Wierzymy w siłę rekomendacji i regularną współpracę. Dla nas jesteś partnerem.
Bezpłatna obsługa powdrożeniowa!


Tworzymy nową jakość obsługi. Skontaktuj się z nami i dowiedz się,
jak możesz bezpłatnie ulepszać swoją stronę/aplikację przez lata!

Pozwól nam stworzyć
projekt dla Ciebie!


Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes, osiągnąć zamierzone cele i pozyskać klientów.


ZADZWOŃ: +48 508-826-367LUB NAPISZ

Jak Projektujemy


SŁUCHAMY

Najpierw poznajemy twoje potrzeby i plany, wspólnie ustalając wdrażane rozwiązania.

PROJEKTUJEMY

Przygotowujemy pierwsze projekty, konsultujemy je z Tobą i rozpoczynamy ich realizację.

TWORZYMY

Dla najbardziej wymagających przygotowujemy autorskie rozwiązania.

ODPALAMY

Nim udostępnimy projekt poddajemy go testom i korygujemy.

UTRZYMUJEMY

Jeśli będziesz chciał wesprzemy Cię w utrzymaniu stronyPOWIEDZIELI O NAS
Najnowsze projekty

Budujemy nie tylko nowe strony, sklepy i aplikacje internetowe.
Tworzymy nową jakość!

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO