Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/blacrea/public_html/mywww/blacreawp/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041
Bezpieczeństwo stron www, ochrona przed atakiem hakera - BLACREA
Polska: Płock, Warszawa,
Kraków, Wrocław, Gdańsk
+48 508-826-367
Anna
bok@blacrea.pl
BEZPIECZNA STRONA WWW
ŚWIĄTECZNA PROMOCJA

Tylko do 24 grudnia 2016!Czy twoja firma przetrwa

atak hakerów?

Utrata strony internetowej może w dzisiejszych czasach oznaczać utratę biznesu. Jeśli więc chcesz spać spokojnie, sugerujemy przeprowadzenie audytu zabezpieczeń. Czy twoja strona jest dostatecznie chroniona przed atakiem lub błędem serwera? To pytanie jest jeszcze istotniejsze, jeśli przechowujesz na stronie dane wrażliwe (dane osobowe klientów, ich hasła, dane osobiste, historię zakupów).


Dlaczego potrzebujesz ochrony strony www?

Konsekwencje utraty strony www mogą być niezwykle poważne. Od zniszczenia wizerunku, przez bankructwo firmy aż do procesów i perspektywy ogromnych grzywien dla niefrasobliwego właściciela. Przejęta przez hakera strona może posłużyć do dezinformowania Twoich klientów. Zwykły błąd serwera może doprowadzić do skasowania całej witryny czy sklepu internetowego. A jeśli na skutek ataku hakerów zostaną przejęte dane wrażliwe twoich klientów, to spodziewaj się czegoś więcej niż ich złość – wkrótce zaczną przychodzić pozwy!
429mln
tyle danych użytkowników zostało wykradzionych w roku 2015


1mln
tyle cyberataków zdarza się w sieci każdego dnia


1/tydz.
tak często zostaje ogłoszona poważna dziura w oprogramowaniu, która przez jeden lub kilka dni nie ma własnego patcha


75%
stron internetowych nie instaluje patchów, wystawiając swoich użytkowników na zagrożenie
Pozwól nam zapewnić bezpieczeństwo
Twojej firmy i klientów!


Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zabezpieczyć Twój biznes, osiągnąć zamierzone cele i pozyskać klientów.


ZADZWOŃ: +48 508-826-367LUB NAPISZ

Czym jest cyberprzestępczość?

To zjawisko, które z każdym rokiem przybiera na sile i obejmuje zarówno ataki hakerów jak i wiele innych niebezpiecznych praktyk, które mogą doprowadzić do zniszczenia Twojej firmy, poważnego uszkodzenia posiadanego przez Ciebie sprzętu, zniszczenia reputacji czy też wykradnięcia danych o Twojej firmie lub Twoich klientach. Cyberprzestępczość bardzo trudno jest ścigać, a polska policja i polskie prawo wciąż zmagają się z tym nasilającym się problemem.


Jak my możemy ci pomóc?

Istnieją praktyki, które w znaczącym stopniu obniżają ryzyko ataku, a gdy już do niego dojdzie minimalizują szkody. Chronić możemy Cię na wiele sposobów: poprzez stworzenie strony internetowej, która nie zawiera dziur zabezpieczeń, przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa obecnej strony czy instalację modułów ochronnych. Możemy także opracować odpowiednią politykę bezpieczeństwa, zapewnić stałą opiekę i regularnie tworzyć kopie zapasowe wszystkich posiadanych przez Ciebie danych.Na jakie rodzaje zagrożeń jest narażona twoja strona internetowa?

Phishing

To rodzaj niezwykle precyzyjnego ataku, który ma na celu przejęcie danych użytkownika, a ostatecznie także jego tożsamości. Poprzez podszycie się pod znajomego lub instytucję przestępca może zdobyć dostęp do naszych haseł, kart kredytowych i innych wrażliwych informacji. Przejęcie strony internetowej może doprowadzić do zaszyfrowania danych i żądania okupu. Takie ataki coraz częściej zdarzają się nie tylko wobec dużych firm. Obserwuje się wzrost ataków na średnie i małe przedsiębiorstwa czy instytucje.

DoS

Rozwinięcie tego skrótu, to Dential of Service, czyli blokada dostępu. Ten rodzaj ataku blokuje dostęp do Twojej witryny, czyniąc ją zupełnie nieprzydatną. Może być przeprowadzony na wiele sposobów i jest niezwykle popularny wśród hakerów. Szczególnie sklepy internetowe mogą ponieść olbrzymie straty. Gdy ich klienci nie będą mogli się do nich dostać, szybko przejdą do konkurencji i trudno ich będzie przekonać do powrotu.

Błąd serwera

Zwykły błąd serwera czy nagły skok napięcia mogą być zabójcze dla firmy, która nie wykonuje regularnego backupu danych. W najlepszym razie może to doprowadzić do utraty części lub wszystkich danych. W najgorszych przypadkach taki błąd może doprowadzić nawet do skasowania całej witryny. I choć będzie można przecież zacząć od nowa, to odbędzie się to kosztem środków na nową witrynę i sprawi, że podczas naszej nieobecności wszelkich klientów obsłuży konkurencja.

Dziura zabezpieczeń CMS

Większość stron internetowych jest oparta o popularne CMS takie jak WordPress czy Joomla. Niestety to, co jest ich największą zaletą – szerokie grono korzystających z nich programistów – stanowi też największe zagrożenie. Co jakiś czas programiści wykrywają dziury zabezpieczeń tych systemów i albo ogłaszają je publicznie, albo też sprzedają na czarnym rynku. Nawet jeśli pojawi się patch, który błąd naprawi, hakerzy mogą już dawno przejąć witrynę, zablokować do niej dostęp czy wykraść dane użytkowników. Często też administratorzy nie instalują odpowiednich patch’y na bieżąco, dramatycznie obniżając szanse przetrwania ataku.


Jak zapewnić bezpieczeństwo


Audyt bezpieczeństwa

Masz dostęp do danych wrażliwych? (dane klientów, dane kontrahentów). Zarabiasz dzięki stronie internetowej? Nie pozwól, by ktoś Ci ją wykradł. Zdecyduj się na audyt bezpieczeństwa!


Naprawa strony (po awarii lub ataku hakera)

Awaria lub atak hakera to nie koniec! Naprawimy twoją stronę i przywrócimy ją na serwer.

Systemy zabezpieczeń

Oferujemy instalacje modułów zabezpieczających stronę, dzięki którym nawet przy dużej ilości moderatorów nie utracisz kontroli, a twoja strona nie będzie dla hakerów łatwym łupem.


Stała opieka nad stroną (monitoring bezpieczeństwa)

Zarządzasz wrażliwymi danymi? Spodziewasz się złośliwej konkurencji? Musisz zapewnić klientom płynny dostęp do strony? Skorzystaj z naszej oferty stałej opieki nad stroną, a nie przestaniesz być online!

Backup strony www

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Backup, czyli inaczej tworzenie kopii zapasowych strony www należy wykonywać regularnie. Dzięki temu nawet w przypadku awarii nie utracisz wszystkich danych.


Polityka bezpieczeństwa

Dzięki prostym regułom twoją firmę przed cyberatakiem może chronić każdy pracownik Przygotujemy i wdrożymy w twojej firmie odpowiednią politykę bezpieczeństwa.


Nasi zadowoleni Klienci