Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/blacrea/public_html/mywww/blacreawp/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041
Systemy ERP, CRM, CMS - BLACREA - Płock, Włocławek, Bydgoszcz, ...
Polska: Płock, Warszawa,
Kraków, Wrocław, Gdańsk
+48 508-826-367
Anna
bok@blacrea.pl
SYSTEMY ERP, CRM, CMS
Twój biznes

rozwija się coraz lepiej?

Tworzone przez nas aplikacje biznesowe CMS, CRM i ERP poprawią przepływ danych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz twojej firmy (podczas kontaktów z klientami). Pomoże Ci to zapanować nad rozwojem firmy i oszczędzić mnóstwo własnego czasu i pieniędzy na nadgodziny dla pracowników.
CMS

Dlaczego jedne strony internetowe są lepsze od innych? Łatwo to wyjaśnić porównując stronę www do zwykłego sklepu. Każdy rozsądny handlowiec wie, że witryna to nie wszystko. Liczy się jeszcze dobrze zaprojektowane i świetnie zarządzane zaplecze! Dostarczane przez nas systemy zarządzania treścią (CMS – Content Management System) pozwalają na łatwą obsługę nawet bardzo rozbudowanych serwisów internetowych. Dostarczymy Ci możliwość elastycznego zarządzania uprawnieniami użytkowników, narzędzia do porządkowania dużych ilości treści i ułatwimy rozbudowywanie strony o kolejne moduły.
CRM

Klienci lubią czuć, że ktoś się o nich troszczy. Dlatego właśnie tak ważne w biznesie są standardy obsługi. Im większa jednak staje się baza klientów, tym trudniej o zarządzanie całym procesem kontaktów z klientami. Dzięki aplikacjom służącym do zarządzania relacjami z klientem (CRM – Customer Relationship Management) z łatwością zautomatyzujesz procesy takie jak płatność, opinie czy obsługa klienta. A klienci pokochają Twoją firmę tak bardzo, że przekonają do niej rodzinę i znajomych!
ERP

W twoich magazynach produkty czasem gubią się, by odnaleźć się po latach? A może Twoi pracownicy nie nadążają z ich wysyłką lub jakiś młody pracownik tak namieszał w papierach, że jeszcze przez tydzień pół firmy będzie sparaliżowane? Zdziwisz się jak wiele twoich problemów mogą rozwiązać odpowiednio zaprogramowane bazy danych. Zdaj się na nas! Nasze systemy do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP – Enterprise Resource Planning) pomogą Ci w usprawnieniu zarządzania produktami, magazynem, dokumentami sprzedaży, płatnościami, pakowaniem, wysyłką i zwrotami. A ty przestaniesz tracić pieniądze!Bezpłatna obsługa powdrożeniowa!


Tworzymy nową jakość obsługi. Skontaktuj się z nami i dowiedz się,
jak możesz bezpłatnie ulepszać swoją stronę/aplikację przez lata!

Pozwól nam stworzyć
projekt dla Ciebie!


Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes, osiągnąć zamierzone cele i pozyskać klientów.


ZADZWOŃ: +48 508-826-367LUB NAPISZ

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dziesięcioletnia miłość do programowania założycieli firmy pozwoliła nam stworzyć reguły, które mimo zmieniających się technologii pozwalają zawsze dostarczać naszym partnerom właściwe rozwiązania.Wierzymy w użyteczność

Przejrzystość, łatwość obsługi i użyteczność projektów jest dla nas najważniejsza.

Poszukujemy trendów

Spośród tysięcy możliwych rozwiązań wybieramy dla naszych klientów tylko te, które będą skuteczne.

Chcemy być partnerami doskonałymi

Wierzymy w siłę rekomendacji i regularną współpracę. Dla nas jesteś partnerem.POWIEDZIELI O NAS
Najnowsze projekty

Budujemy nie tylko nowe strony, sklepy i aplikacje internetowe.
Tworzymy nową jakość!

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO