Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/blacrea/public_html/mywww/blacreawp/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041
Tworzenie stron WWW - BLACREA - Płock, Gostynin, Kutno, Włocławek
Polska: Płock, Warszawa,
Kraków, Wrocław, Gdańsk
+48 508-826-367
Anna
bok@blacrea.pl
Tworzymy nową jakość

Kim jesteśmy

Jesteśmy twórcami rozwiązań internetowych i mobilnych dla małych i średnich firm. Tworzymy strony internetowe, sklepy, aplikacje, bazy danych, systemy CMS, CRM i ERP. Blacrea powstała z trwającej już ponad 10 lat pasji do programowania, którą łączymy z wiedzą z zakresu ekonomii i marketingu. Dzięki temu połączeniu współpracujące z nami firmy uzyskują doskonałe rezultaty w komunikacji z klientami w sieci, ciągle powiększając grono odbiorców swoich produktów i usług.

 

Nasza filozofia

Filozofia BLACREA opiera się na przekonaniu, że programowanie powinno służyć do zaspokajania potrzeb klientów. Dlatego tworzymy przejrzyste, przyjazne dla użytkowników i – przede wszystkim – skuteczne rozwiązania.

 

Nasza misja

Pracując dla małych i średnich przedsiębiorstw wiemy, że to firmy, w które ich właściciele włożyli wiele serca. Dlatego naszą misją jest budowanie uczciwych i partnerskich relacji z klientami. Oferując rozsądne ceny pracujemy tak, by finalny efekt w pełni zaspokajał potrzeby zamawiającego. Chcemy dostarczać nie tylko nowe technologie, ale i nową jakość obsługi.

PROJEKTANCI
SKUTECZNYCH ROZWIĄZAŃ

Spośród setek nowych rozwiązań wybieramy dla naszych klientów tylko te właściwe, które pomagają im stworzyć odpowiedni wizerunek w sieci. Wiemy, że dziś decyzje podejmowane są w kilka chwil, dlatego proponujemy projekty przejrzyste, łatwe w obsłudze i przede wszystkim – budzące zaufanie.PROJEKTANCI
DOBRYCH RELACJI

Przykładamy wielką wagę do dobrych relacji z naszymi klientami. Tworzymy rozwiązania, które odpowiadają na ich potrzeby. W każdej chwili jesteśmy gotowi na modyfikacje projektu tak, by finalny efekt był dobrze dopasowany do wymagań naszych partnerów. Dzieląc się swoim know-how z zakresu nowych technologii i marketingu pomagamy w rozwoju małych i średnich firm. Wierzymy w długofalową współpracę i siłę rekomendacji.
Pozwól nam stworzyć
projekt dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes,
osiągnąć zamierzone cele i pozyskać klientów.

ZADZWOŃ lub NAPISZ W CZYM MOŻEMY CI POMÓC