Polska: Płock, Warszawa,
Kraków, Wrocław, Gdańsk
+48 517-579-599
Grzegorz
info@blacrea.com
support@blacrea.com
Po przeczytaniu oceń i skomentuj użyteczność artykułu - odbierz 100zł RABATU!
[Łącznie: 0 Średnio: 0]


Polski Dom

Responsywna, RWD, Strony internetowe Płock, WordPress

ZOBACZ STRONĘ ONLINE


O projekcie

Długo wyczekiwana nowa odsłona strony internetowej firmy „Polski Dom” s.c. (www.polskidom.pl) ujrzała światło dzienne 🙂

Choć poszczególne badania różnią się, co do liczb, to główna lina trendu jest nieubłagana: wzrasta udział ruchu mobilnego w sieci, a sam internet staje się coraz bardziej mobilny. Z tego względu po raz kolejny postawiliśmy na prosty, estetyczny projekt (zgodny z zasadami UI/UX Design), który idealnie sprawdzi się w przypadku urządzeń mobilnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony i dzielenia się swoimi opiniami w komentarzach na naszym profilu na facebooku (www.facebook.com/blacrea)

#responsywna #StronaInternetowa #PolskiDom #BudowaDomowJednorodzinnych #Slupno #Plock #rwd #ResponsiveWebDesign #UI #UX #design

Specyfikacja:

  • Wybrany wariant: Strona www na start
  • Responsywna strona internetowa
  • CMS – WordPress
  • Wykorzystane technologie: RWD, HTML, CSS, PHP, MySQL, jQuery
  • Dodatkowe moduły: Łatwe kopiowanie postów, Zabezpieczenie strony na wypadek ataku hakera, Galeria zdjęć, Chmura tagów
  • Dodatkowe prace: Przeniesienie zdjęć i treści z istniejącego serwisu, Przeniesienie metatagów strony w celu zachowania pozycjonowania, Integracja z Google API, Instruktaż obsługi CMS’a
  • Bezpłatna obsługa powdrożeniowa
  • Ochrona strony 24/7

Opiniaklienta

Super, bardzo dziekujemy za współpracę i stworzenie strony, o jakiej od dawna myśleliśmy. Realizacja, efekt końcowy na 5+, polecam!!! (Źródło: www.facebook.com/blacrea)

Współpraca z Blacrea w ramach modernizacji i usprawnienia działania naszej strony przebiegła niezwykle profesjonalnie. Cele jakie zakładaliśmy sobie zostały zrealizowane w 100 %, mimo iż szablon którego dotyczyła kwestia do najłatwiejszych nie należał. Zdecydowanie polecam Blacrea za fachowość, terminowość oraz miłą atmosferę współpracy!!! Dawid Walczak Polski Dom s.c. (Źródło: www.facebook.com/blacrea)
Pozwól nam stworzyć
projekt dla Ciebie!


Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes, osiągnąć zamierzone cele i pozyskać klientów.


ZADZWOŃ: +48 517-579-599LUB NAPISZ

Prezentacjaklienta
Firma POLSKI DOM s.c., od ponad 30 lat, zajmuje się szeroko rozumianym budownictwem. Zrealizowała m.in. budynki jednorodzinne na Osiedlu nad Osetnicą w Bierzewicach pod Gostyninem, osiedle domów jednorodzinnych w Stróżewku pod Płockiem (ok 65 budynków). Obecnie realizuje dwie nowe inwestycje w Słupnie oraz w Stróżewku.

Nie boi się nowych wyzwań!!!

Realizuje budynki terminowo oraz rzetelnie!!!