Polska: Płock, Warszawa,
Kraków, Wrocław, Gdańsk
+48 517-579-599
Grzegorz
info@blacrea.com
support@blacrea.com
Po przeczytaniu oceń i skomentuj użyteczność artykułu - odbierz 100zł RABATU!
[Łącznie: 0 Średnio: 0]


Columbovet

Responsywna, RWD, Strona www, WordPress

ZOBACZ STRONĘ ONLINE


O projekcie

Oddaliśmy właśnie nową stronę internetową (http://columbovet.eu), opartą na ciekawym, prostym i czytelnym szablonie graficznym. Strona jest w pełni responsywna zatem poprawnie wyświetla się zarówno w komputerze, tablecie, jak i smartphonie.

Specyfikacja:

  • Wybrany wariant: Strona www na start od 550 zł
  • Responsywna strona internetowa
  • CMS – WordPress
  • Wykorzystane technologie: RWD, HTML, CSS, PHP, MySQL, jQuery
  • Dodatkowe moduły: Facebook
  • Bezpłatna obsługa powdrożeniowa


Pozwól nam stworzyć
projekt dla Ciebie!


Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes, osiągnąć zamierzone cele i pozyskać klientów.


ZADZWOŃ: +48 517-579-599LUB NAPISZ

Prezentacjaklienta
COLUMBOVET Sp. J. – Hurtownia leków weterynaryjnych – działa na krajowym rynku od 1995 roku jako pierwsza w Polsce specjalistyczna firma zajmująca się ochroną zdrowia gołębi. Aktualnie Columbovet Sp.J. zajmuje się dystrybucją preparatów dla gołębi, drobiu, ptaków ozdobnych, zwierząt towarzyszących oraz zwierząt gospodarskich. Firma jest jedynym w Polsce przedstawicielem wiodących producentów, takich jak angielski Probiotics International (seria preparatów PROTEXIN), francuski Laboratoires Biove.

Firma Probiotics International w 2011 roku została odznaczona przez Królowa Elżbietę II nagrodą Award for Enterprise – International Trade. Ta właśnie współpraca uplasowała Columbovet Sp.J. w czołówce firm wiodących na rynku produktów najwyższej jakości. Stała współpraca z wieloma ośrodkami naukowymi w zakresie badań klinicznych i personel składający się z lekarzy weterynarii, pozwala doskonalić preparaty i ofertę firmy w celu wyjścia lekarzom i hodowcom z pomocą w walce z chorobami zwierząt.Opiniaklienta

Brak opinii