Polska: Płock, Warszawa,
Kraków, Wrocław, Gdańsk
+48 517-579-599
Grzegorz
info@blacrea.com
support@blacrea.com
Po przeczytaniu oceń i skomentuj użyteczność artykułu - odbierz 100zł RABATU!
[Łącznie: 0 Średnio: 0]


Centrum Ogrodnicze Szafirek

Ulotki, Wizytówki, Bon promocyjny, Nagroda w zawodach „Bieg Rock69”

Klient


O projekcie

Przedstawiamy bony rabatowe oraz wizytówki przygotowane dla zaprzyjaźnionego „Centrum Ogrodniczego Szafirek” oraz uczestników sobotniego biegu „Rock 69”.


Wizytówki, wykonana przez BLACREA.pl strony www, dla „Centrum Ogrodniczego Szafirek” Cekanowo k/Płocka oraz uczestników sobotniego biegu „Rock 69”, Płock
Bony rabatowe / Ulotki oraz Wizytówki, wykonana przez BLACREA.pl strony www, dla „Centrum Ogrodniczego Szafirek” Cekanowo k/Płocka oraz uczestników sobotniego biegu „Rock 69”, Płock


Prezentacjaklienta
Z pełnym przekonaniem właściciel i pracownicy Centrum Ogrodniczego „Szafirek” mowią o sobie, że są silnie związani z naturą, przyrodą i ziemią, co jest źródłem ich fascynacji ogrodnictwem, oraz jakże przepięknymi roślinami ogrodowymi. To z tych właśnie sektorów oferują cały szereg artykułów, dobranych w taki sposób, aby ułatwiały one pracę, upiększały otoczenie oraz zbliżały do natury, a w związku z tym podnosiły także jakość życia. Co więcej, oferują produkty najlepszych marek po jak najkorzystniejszych cenach.

Towar sprzedają zarówno w siedzibie w Cekanowie 24, gmina Słupno, gdzie działa centrum ogrodnicze, jak również za pośrednictwem Internetu, a więc w sklepie internetowym www.szafirek.net.

Doświadczeni pracownicy służą poradami i wskazówkami, zapewniając przy tym przyjazną atmosferę.

Centrum Ogrodnicze „Szafirek” to firmą, która stawia sobie wysoko poprzeczkę. Tak aby zapewnić najlepszą jakość usług i obsługi klienta.