Polska: Płock, Warszawa,
Kraków, Wrocław, Gdańsk
+48 517-579-599
Grzegorz
info@blacrea.com
support@blacrea.com
Po przeczytaniu oceń i skomentuj użyteczność artykułu - odbierz 100zł RABATU!
[Łącznie: 0 Średnio: 0]


Grupa VB

Autorski serwis, Aplikacja internetowa

ZOBACZ STRONĘ ONLINE


O projekcie

Jeden z naszych pierwszych projektów – platforma aukcyjna www.grupavb.pl stworzona dla naszego klienta „VB” Sp. z o.o.

Jest to profesjonalne i jednocześnie proste narzędzie wspierające proces negocjacji z Dostawcami towarów i usług. Wybrani przez użytkownika Oferenci logują się na Platformie i mają mozliwość licytacji ceny sprzedaży, aż do momentu gdy będzie ona dla nich najkorzystniejsza. Produkt posiada wiele funkcji, będących w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Najważniejsze funkcjonalności, takie jak: definiowanie daty i godziny rozpoczęcia licytacji, asortymentu, minimalnego postąpienia, oferentów i ofert, dostępne są już w wersji „Basic” serwisu. To jednak nie wszystko.

Oprócz wersji podstawowej użytkownicy mogą również skorzystać z rozszerzonej edycji produktu. Podstawową zmianą, w stosunku do wersji „Basic” jest możliwość przeprowadzenia aukcji „wieloparametrowej”. Po wpisaniu punktowej oceny merytorycznej, system automatycznie przelicza postrzeganą wartość oferty i umieszcza ją na odpowiedniej pozycji w rankingu. Oferenci nie widzą najlepszej ceny, tylko swoje miejsce. Aukcja wieloparametrowa uwzględnia przy ocenie ofert takie dodatkowe parametry jak: koszty logistyczne i termin płatności (który również może być przedmiotem licytacji i może mieć wpływ na plasowanie danej oferty). Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.grupavb.pl.

Dzięki platformie proces zakupowy staje się prosty, szybki i efektywny.

Specyfikacja:

  • Autorski serwis i aplikacja internetowa
  • CMS – Autorski
  • Wykorzystane technologie: HTML, CSS, PHP, MySQL, jQuery, JavaScript
  • Zakres prac: Opracowanie layout’u, przygotowanie grafik, schematu bazy danych oraz zaprogramowanie wszystkich funkcjonalności
  • Bezpłatna obsługa powdrożeniowa

Prezentacjaklienta
„VB” Sp. z o.o. została założona w sierpniu 2011 roku w Brześciu Kujawskim. W lutym 2012 roku, po przejęciu firmy przez nowych właścicieli, funkcję Prezesa Zarządu objął Pan Ryszard Sobański – menadżer z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowej korpoacji, praktyk z zakresu logistyki i zakupów (życiorys na linkedin.com). Siedziba przedsiębiorstwa została przeniesiona do Płocka. Od tego czasu firma zaczęła się intensywnie rozwijać w kierunku dostarczania przedsiębiorstwom narzędzi informatycznych, wspierających procesy zakupowe oraz organizacji grup zakupowych.

W swojej ofercie firma ma aktualnie dwa sztandarowe produkty IT: Platrorma Aukcyjna „Basic” i Platforma Aukcyjna „Plus”, przeznaczona dla bardziej wymagających Klientów. W strategii na najbliższy rok został zapisany kierunek rozwoju, w zakresie dostarczania przedsiębiorstwom aplikacji, wspierających cały proces zakupowy, poprzez automatyzację obiegu dokumentów.

Od początku 2012 roku firma tworzyła grupy zakupowe, w zakresie paliw płynnych i usług kurierskich. We wrześniu 2013 roku Zarząd Spółki podjął decyzję o związaniu się z – naszym zdaniem liderem na rynku energii elektrycznej – PGE Obrót S.A.j i od dnia 10 września 2013 roku posiadamy Certyfikat Autoryzacji Koncernu, do pośredniczenia w zawieraniu na rzecz Polskiej Grupy Energetycznej, umów sprzedaży.Opiniaklienta

Brak opinii