Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/blacrea/public_html/mywww/blacreawp/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041
Zaparz kawę lub herbatę i rozsiądź się tu wygodnie! - BLACREA - strony www, sklepy online, pozycjonowanie za grosze, aplikacje internetowe
Polska: Płock, Warszawa,
Kraków, Wrocław, Gdańsk
+48 508-826-367
Anna
bok@blacrea.pl

Zaparz kawę lub herbatę i rozsiądź się tu wygodnie!

autor:
Po przeczytaniu oceń i skomentuj użyteczność artykułu - odbierz 100zł RABATU!
[Łącznie: 0 Średnio: 0]

blogitp37Oto nasz blog – ,,Biznesmen w sieci”. Zdecydowaliśmy się go stworzyć, by móc dzielić się z Wami naszą wiedzą z zakresu web designu i marketingu sieciowego. To blog dla naszych klientów, ale i tych, którzy chcieliby nas lepiej poznać. Dlaczego powstał?

Chwalimy się tym, że nasze relacje z klientami to relacje partnerskie. Dążymy do tego, by współpraca z nami była dla Was przyjemnością. I ci, którzy nam towarzyszą, wiedzą, że warto nam zaufać.

Wiemy, że nasz rozwój zależy od rozwoju naszych klientów. Dlatego postanowiliśmy podzielić się naszym dziesięcioletnim doświadczeniem z zakresu tworzenia stron internetowych i posiadaną wiedzą marketingową. Liczymy na to, że znajdziecie tu czasem kilka porad, które przy porannej kawie lub herbacie zainspirują Was do rozwijania własnego biznesu.

Będziemy się starać pisać przejrzyście, bo największym mistrzostwem jest proste wyjaśnienie bardzo trudnych spraw. Dołożymy wszelkich starań, by pisać rzetelnie i informować Was o wszelkich obecnych zjawiskach i przyszłych trendach. W końcu będziemy też pisać tak, by czytanie naszych wpisów było dla Was przyjemnością.

Niech niewidzialna ręka rynku będzie z Wami!
</>

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

16 − jeden =